O firmie

Miło Nam powitać Państwa na stronie internetowej Agencji Nieruchomości OPTIMA.

Zajmujemy się  specjalistycznymi  usługami w zakresie pośrednictwa w obrocie  nieruchomościami (sprzedaż, kupno, najem, wynajem). Działamy na terenie województwa małopolskiego ze szczególnym naciskiem na miasto Kraków. Klientom zapewniamy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę.  Nasza wiedza poparta jest długoletnim doświadczeniem.  Agencja Nieruchomości OPTIMA związana jest z rynkiem nieruchomości od 1997 roku. Posiada certyfikat ubezpieczeniowy w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. nr 908516750827.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego oczekiwania i wymagania. Gwarantujemy bezpieczeństwo i satysfakcje.

Nasz zespół tworzą agenci posiadający doświadczenie i wiedzę niezbędną do przeprowadzenia transakcji. Chętnie udzielamy porad związanych  z  obrotem nieruchomości. U Nas znajdziesz rzetelną i konkretną odpowiedź na nurtujące  pytania. Współpracują z Nami doświadczeni  profesjonaliści m.in notariusze, firmy budowlane, doradcy finansowi, którzy udzielą bezpłatnej konsultacji w celu wybrania najlepszej oferty kredytowej. Powierzane Nam zadania wykonujemy z najwyższą starannością, aby każdy klient czuł się wyjątkowo.

U Nas każda transakcja jest ubezpieczona. Kupujących, Sprzedających, Wynajmujących w Naszej firmie obejmujemy gwarancją  bezpieczeństwa transakcji. Posiadamy niezbędne polisy OC jak i również licencję zawodową do wykonywania czynności  pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Agencja Nieruchomości Optima zadba o Twój czas. Działamy dla Naszych klientów w sposób bardzo elastyczny. Dla Was jesteśmy dostępni od rana do wieczora, także w weekendy. Oferujemy usługi, które są czymś więcej niż standardowymi działaniami w obrocie nieruchomościami.

Najlepszą rekomendacją jest zadowolony klient!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!